Choď svojou cestou a nájdi svoje osobné šťastie

Coaching v osobnom živote

Nie každý túži byť veľký podnikateľ, top manažér, či silný investor. Niektorí ľudia hľadajú len svoju cestu ku šťastiu. No často sa stáva, že človek nedocení to, čo má. Alebo nevidí to, čo má priamo pred nosom. Žijeme vo veľmi hektickej dobe, kedy si ľudia svojou snahou nájsť šťastie ničia to, čo majú. Nerobte túto chybu, ušetrite svoj drahocenný čas. Čas je to jediné, čo si nemôžete kúpiť za peniaze.

Urob zo svojej cesty tú správnu cestu

Coaching správnou cestou

Vieš, kde sa nachádzaš a vieš, kde sa chceš nachádzať. Ale vieš, ktorá cesta je tá správna? Určite? Si si tým úlne istý? Ak áno, tak asi robíš chybu. Ak človek ide svojou vlastnou cestou, nikdy si nemôže byť istý, môže byť nanajvýš presvedčený. V prípade, že si si istý, lebo ideš cestou, ktorú už prešliapal niekto iný, tak predsa nejdeš svojou cestou.

Nedovoľ, aby tvoje cesta viedla do bankrotu

Biznis start  Coaching

Biznis nezačína založením firmy, alebo podaním si ruky s prvým obchodným partnerom. Skutočný biznis začína práve u teba. Začína v tvojej hlave, v snoch, predstavách a túžbach. Už tu sa začína formovať tvoj biznis. Založenie svojej vlastnej firmy je "krok 10". Prečo ľudia preskakujú svoje prvé kroky? Veď prvé kroky Vám dávajú najviac skúseností do života. Neoberajte samých seba o možnosť sa učiť v začiatkoch a takmer zadarmo. Lebo škola života a praxe má to najdrahšie školné.

Z dobrého lepšie a z lepšieho najlepšie

Biznis  Coaching

"Ak jazdíte na rodinnom sedane, nestane sa z vás pilot F1 presadnutím si do monopostu." Nechovajte sa takto ani v biznise. Byť úspešnou jedno-osobovou firmou nijako nasúvisí s pravdepodobnosťou vytvorenia úspešnej korporácie. Prechod z jednotlivca na team môže byť rozdiel medzi životom a smrťou firmy, či podniku. Jediné zaváhanie Vás môže stáť všetko. Byť lepší môže byť náročná a dlhá cesta, z ktorej už nemusí byť návratu. Vyhnite sa chybám a zaváhaniam.

1 + 1 = 3

Team  Coaching

Dobre fungujúci team kolegov môže vyprodukovať násobne viac, ako členovia teamu jednotlivo. No nie každá skupina ľudí je team. Team treba budovať a trénovať. Treba ho správne viesť. Ak patríte k tým šťastným a ste prirodzený líder, Gratulujeme. No ak k sebe máte byť úprimní, tak si treba priznať, že aj líderstvo, vedenie ľudí a ich motivácia si vyžaduje tvrdý tréning.